Praca opiekunki

Work & Care to zaufanie.pewna praca.doświadczenie.profesjonalizm.

WORK & CARE to polska agencja opieki, gwarantująca atrakcyjne warunki pracy w Niemczech tym, którzy poszukują zatrudnienia. Przy tym dokładnie analizuje oferty, złożone przez przyszłych pracowników, aby idealnie dopasować możliwości i umiejętności osoby do stanu oraz potrzeb naszego podopiecznego.


WORK & CARE od 2007 roku oferuje stabilną i legalną pracę dla opiekunów osób starszych w Niemczech. Nasza agencja opieki świadczy usługi z zakresu profesjonalnej opieki nad osobami starszymi, które nie chcą spędzać jesieni swego życia w domach spokojnej starości. Gwarantujemy naszym podopiecznym wyspecjalizowaną pomoc, którą zapewni wykwalifikowana opiekunka osób starszych. Opieka odbywa się w domu osoby, którą zajmuje się nasza pracownica.

Przygotowywane przez naszą agencję oferty pracy, zapewniają w pełni legalne zatrudnienie. Nasze propozycje są na tyle atrakcyjnie, że poszukujący pracy nie musi się martwić o to, ile zarabia opiekunka osób starszych.

Zarobki utrzymują się w granicach 1000 a 1700 euro. Ponadto osoba zatrudniona ma zagwarantowany całkowicie bezpłatny nocleg, wyżywienie oraz przejazdy.

older-woman

close-up-of-old-man-and-young-woman-holding-hands-PQFRP4A
  • legalne zatrudnienie na umowę zlecenia (A1 i EKUZ)
  • atrakcyjne wynagrodzenie (1000-1700 euro netto + składki ZUS odprowadzane od kwoty 5227 zł)
  • zakwaterowanie i wyżywienie
  • sprawdzone i pewne oferty
  • kontakt z koordynatorem w kraju i za granicą
  • zwrot kosztów podróży

Legalne zatrudnienie w charakterze opiekunki osób starszych

Świdnica, ul. Wałbrzyska 8 - sprawdź lokalizację biura

lub zadzwoń 74 853 70 54