O firmie

Work & Care to zaufanie.pewna praca.doświadczenie.profesjonalizm.

Firma WORK & CARE powstała w 2007 roku z myślą o osobach chcących podjąć zatrudnienie w charakterze opiekunów osób starszych na terenie Niemiec, które gotowe są sprostać trudom opieki nad osobami starszymi, wymagającymi pomocy osób kompetentnych.


Od początku działalności nasz zespół zrealizował ponad 1000 ofert, zapewniając przy tym zatrudnienie wielu osobom, chętnym do podjęcia tej trudnej, acz bardzo wdzięcznej pracy opiekuna osób starszych. Od początku przewodnią maksymą firmy była rzetelność, profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych usług.

Sukces firmy na rynku pracy to wymierna nie tylko zaufania strony niemieckiej, ale przede wszystkim zaangażowania setek fantastycznych ludzi wyjeżdżających opiekować się drugim człowiekiem. Stąd też nigdy nie pochodzimy do naszych pracowników obojętnie. W każdej sytuacji oferujemy pomoc i radę.

img-2

img-1

Z naszymi opiekunami mamy stały kontakt telefoniczny. Zawsze mamy na uwadze ich odwagę i poświęcenie. Nie jest bowiem łatwo opuścić na kilka tygodni swój dom rodzinny, zamieszkać u zupełnie obcych ludzi, porozumiewać się w obcym języku, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy mieli zapewnione poczucie bezpieczeństwa. Ponieważ praca jest legalna oferujemy kompleksowe ubezpieczenia społeczne.

Nikt nie musi obawiać się nagłej choroby podczas realizacji zlecenia poza granicą naszego kraju, bowiem zawsze ma zagwarantowaną opiekę medyczną (co nie jest możliwe podczas tzw. wyjazdów „na czarno”). Ponadto w sytuacjach losowych zapewniamy pomoc w szybszym powrocie do kraju, bez żadnych dodatkowych opłat, czy też „cięć” pensji.

Legalne zatrudnienie w charakterze opiekunki osób starszych

Świdnica, ul. Wałbrzyska 8 - sprawdź lokalizację biura

lub zadzwoń 74 853 70 54